טיפים שיעזור לכם למצוא בן/ת זוג

 • זהו אחד החיפושים המורכבים בחייה של כל אישה, אבל בצד החיובי – אם הוא יסתיים בהצלחה, ייתכן שהחיים שלה ישתנו מן הקצה אל הקצה. לא סוד שמציאת בן זוג דורשת מאמצים, סבלנות וגם הרבה מאוד מזל. החדשות הטובות: אם רק תתנהלו נכון ותבחרו בכלים מהקשת הרחבה של שיטת ה-NLP ועולמות אחרים, תוכלוטיפים שיעזור לכם למצוא בן/ת זוג להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכן למציאת בן זוג מהחלומות.

  זה מתחיל בהגדרה נכונה

  נשים רבות אינן מצליחות למצוא בן זוג פשוט מכיוון שהן לא מחפשות את הדברים הנכונים. אנחנו חיים בעולם המבוסס במידה רבה על הגדרות, אשר חלקן אינן מבטאות בדיוק את הרצונות שלנו או את מה שאנחנו מחפשים. בזוגיות, כמו בתחומים אחרים, אם לא מחפשים בצורה ממוקדת, צפויים לקבל תוצאות שהן הכול חוץ מממוקדות. הדבר עלול ליצור כדור שלג אשר מייאש את האישה, פוגע במוטיבציה שלה להמשיך את החיפושים ואף מפחית אצלה בטחון עצמי.

  אפשר להדגים זאת היטב באמצעות החיפוש של לא מעט נשים אחר גבר “איכותי”, שמסתיים פעמים רבות ללא הצלחה. הבעיה כאן היא שמונח דוגמת “איכות” הוא רחב ומעורפל מדי, כך שייתכן שהגבר יהיה בעל כמה תכונות הנחשבות ל”איכותיות” אבל מאפיינים אחרים שהם ההיפך הגמור מכך. כך ייתכן מאוד שתכונות אחרות שכן חשובות לאישה פשוט לא ייכנסו לתוך משוואת החיפוש, ושהיא לא תבחין בגבר החלומות שלה גם אם הוא יהיה מתחת לאף שלה.

  מבחינה מעשית, אחד הצעדים העיקריים שחשוב לעשות בדרך למציאת הפרטנר המושלם הוא להגדיר בצורה נכונה את המסננים, הפילטרים. זהו תהליך יסודי, המצריך מחשבה עמוקה – כך שכדאי להקדיש לו את פרק הזמן הראוי לכך. שיטה שעשויה להיות יעילה היא למפות את התכונות החשובות לאישה (רצוי על גבי נייר), לדמיין את פרופיל הגבר “המושלם” הנוצר מהתכונות האלה ולהשתמש בכלים מעולמות הדמיון המודרך על מנת להרגיש אליו חיבור. לא תאמינו עד כמה הפעולות הפשוטות האלה יכולות לאפשר לכן להבין מה אתם מחפשות ולהגדיל את הסיכויים שלכן למצוא זאת.

  שיפור והעצמת ה”אני”

  בהרבה מקרים, הקושי למצוא בן זוג נובע מבעיות בדימוי העצמי של האישה (בלי קשר להשפעה האפשרית של הנסיונות הכושלים באיתור זוגיות על כך). אישה שאינה רואה את עצמה בצורה חיובית מספיק עלולה להעביר מסרים שליליים בדייט, לפגוע בכימיה עם הצד השני ולהקטין בכך את הסיכויים להמשך מוצלח של מערכת היחסים.

  אז מה כדאי לעשות? לא חסרים דרכים לפעול לשיפור האופן בו האישה רואה את עצמה. תרגילים לפיתוח בטחון עצמי אצל האישה, עם או בלי קשר ישיר לזוגיות, יכולים לעשות את ההבדל. לא מדובר כאן רק בתכונות ובכישורים אשר מייחסים באופן ישיר לזוגיות – למשל מראה חיצוני – אלא לכל מה שעשוי להקל על האישה לראות את הצדדים החיוביים הרבים שבוודאי יש לה ולשדר אותם לאדם אחר. וזה נכון ביחסים המתהווים מול גברים, אבל גם בכל תחום אחר בחייה.

  תזרמו, לא חייבים “לעבוד” החלק השני שלכם

  עם כל החשיבות של הזוגיות בחיים שלנו והרצון הברור למצוא את אהבת החלומות, צריך לקחת דברים בפרופורציות. האישה יכולה להצליח בחיים ולהגשים את עצמה גם בתקופות בהן אינה בזוגיות עם גבר החלומות שלה. כל דייט שיוצאים אליו, בהמשך לכך, לא אמור להיות זה שיחרוץ גורלות לגבי העתיד של האישה.
  פעמים רבות, הצעד הנכון הוא פשוט להוריד ציפיות. לנסות לבלות, בלי לשקוע בניתוחים או במחשבות עמוקות לגבי העתיד. הדבר עשוי להפחית את מפלס הלחצים, להקל עליכן לראות דברים כפי שכדאי לראות אותן ולהקטין את “השחיקה” שנשים רבות מייחסות למאמצים למצוא בן זוג.

  מקורות ולקריאה נוספת:
  Using NLP to find Love – finding, building & sustaining a loving relationship
  Using NLP to Attract a Man

  אולי יעניין אותך גם:

  תרגיל דמיון מודרך להגנה ורוגע

  שחייה – מהם היתרונות (הרבים) עבור נשים

  “אין לי חשק” – סודות מחדר המיטות

  מערכת האתר

  "מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
  עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!