מהו תה הרויבוס וכיצד הוא יכול לעזור לבריאותינו

 • מספרים לנו שהתה הירוק הוא הבריא ביותר מכל סוגי התה, שכן הוא אינו מכיל קפאין ויש בו יתרונות בריאותיים רבים. האם שמעתן על תה הרויבוס? אם כן, סביר להניח שאתן כבר יודעות שהוא בריא אף יותר מהתה הירוק הסטנדרטי. גם אם לא שמעתן על סוג התה הזה מעולם, הגעתן למקום הנכון – שכן הגיע הזמן לערוך היכרות עם המשקה שיעשה נפלאות עם הגוף שלנו.

  www.freedigitalphotos.net |By marin

  www.freedigitalphotos.net |By marin

  תה הרויבוס התגלה כבר במאה ה-17 באזור דרום אפריקה. האחראיים לגילוי שלו הם השבטים המקומיים אשר החלו להפיק אותו משיח הקרוי בשם זה ומצוי אך ורק באזורים הרריים, בדרומה של היבשת. עד מהרה החלו השבטים המקומיים לעשות שימוש בכל החלקים של השיח במטרה להפיק את המשקה שהפך לימים התה המוכר גם לנו, שכן יש לו טעם מרענן, ארומה חזקה וחשוב מכך – יתרונות בריאותיים חשובים עבור הגוף.

  על יתרונותיו של תה הרויבוס

  1. בדומה לתה הירוק, גם תה הרויבוס הוא נטול קפאין ויש הטוענים שיכול אפילו לשפר את השינה.
  2. עשיר בסידן החיוני לבריאות העצמות והשיניים שלנו.
  3. להבדיל מהתה הירוק הקלאסי, תה זה מכיל עד 50% יותר נוגדי חמצון אשר תפקידם הוא להילחם ברדיקלים החופשיים המצויים בגוף, לחזק את המערכת החיסונית שלנו, למנוע מחלות כמו סרטן ושלל מחלות לב.
  4. מקל על לחץ ומתחים ומסייע לאיזון לחץ הדם.
  5. בזכות הנוכחות הגבוהה של נוגדי החמצון, התה מאט את תהליך ההזדקנות הטבעי של הגוף ומסייע לפעילות המטבולית שלנו.
  6. את התה ניתן לשתות בתקופת המחזור כדי להקל על הכאבים, כאשר סובלים מכאבי בטן (גם בקרב תינוקות), כשסובלים מבעיות צרבת, בחילות ובעיות עיכול שונות ואפילו כאשר העור סובל מגירויים (במקרה כזה יש להניח את התמצית עצמה על גבי העור).

  לסיכום, את חליטת התה האדום, תה הרויבוס, ניתן להשיג בכל סופר ולכן בפעם הבאה שאתן עורכות קניות, נסו לוותר על התה הרגיל, עתיר הקפאין, לטובת תה שכל כולו בריאות.

  מערכת האתר

  "מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
  עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!