הכירו את ה”פראניק הילינג” – ריפוי אנרגטי שמאפשר טיפול בבעיות בריאות שונות

 • freedigitalphotos.net | By Stuart Miles

  freedigitalphotos.net | By Stuart Miles

  פראניק הילינג הינה שיטה יעילה ועוצמתית של ריפוי באמצעות אנרגיה ללא צורך במגע ולכן מושלמת עבור אלה הסובלים מפציעות או מוגבלויות פיזיות. זוהי שיטה מופלאה לטיפול בתינוקות, נשים בהריון, נשים מניקות, קשישים וחולים.

  פראניק הילינג מבוססת על עקרונות היסוד כי הגוף הינו ישות בעלת יכולת ריפוי עצמי. המילה פראניק נגזרת מהמילה פראנה, שמקורה בסנסקריט ומשמעותה אנרגית חיים. GMCKS) Grand Master Choa Kok Sui) מדען, מחנך ופילנתרופ פיליפיני שמוצאו בסין, גילה מחדש טכניקות טיפול קדומות אלה תוך כדי מחקר ארוך ומעמיק במכון ללימודים פנימיים במנילה ופיתח אותן למסמך מדעי ומתועד. עבודותיו הינן זיקוק של מעל 20 שנות ניסוי ומחקר. פראניק הילינג מספק את המדע שמאחורי טיפול המבוסס על אנרגיה, ונתמך על ידי מחקרים ועדויות ברחבי העולם.

  מה זה בעצם פראניק הילינג ואיך זה עובד?

  פראניק הילינג מתייחס לשדות האנרגיה בגוף, כלומר להילה המקיפה אותו ולצ’אקרות, שהן מרכזי אנרגיה הממוקמים במרכז ולאורך הגוף. שדות אנרגיה אלה פועלים כתבנית לגוף הפיזי. כאשר אנו מרגישים טוב רגשית ופיזית, הפראנה זורמת לאורך הגוף בצורה אחידה והרמונית. הבעיות מתחילות כאשר מסיבות שונות נוצרים חסמים אנרגטיים בגוף, אשר מונעים זרימה תקינה של אנרגיית החיים. התוצאה הסופית תתבטא בכאבים, מחלות ומצוקות רגשיות.
  הטיפול בשיטת פראניק הילינג מאפשר למטפל לזהות את מקור חוסר האיזון. הריפוי מתבצע על ידי הסרת אנרגיות עודפות ומיותרות מגוף המטופל, העברת אנרגיה טריה וחיונית ותיעול אנרגיית החיים למקומות החולים בגוף בכדי לזרז את תהליך ההחלמה, השיקום והריפוי. כאשר שורש הבעיה מטופל הסימפטומים באופן טבעי מופחתים ונעלמים.

  טיפול בשיטת פראניק הילינג מאפשר ניקוי רגשות בלתי רצויים ואמונות מגבילות. רגשות כדוגמאת פחדים, חרדות, פוביות וזכרונות טראומתיים חוסמים את זרימת הפראנה בגוף. כל חוויה טראומטית, משמעותית, עוצמתית הנחוות לאורך החיים משפיעה על שדות האנרגיה ועל זרימת האנרגיה בגוף ומשאירה חותם. גם חוויות “טובות” משאירות חותם, הבעיה נובעת מבחירת הפרט להדחיק ולדכא את רגשותיו.

  אישה בת 65 סבלה מכאבים חזקים בכתף שמאל, הרופאים כמוצא אחרון המליצו לנתח. הטיפול האנרגטי חשף מערכת יחסים מורכבת עם שלושת בניה, אשר סרבו לקבל את העובדה שאמם כבר אינה צעירה. היא מבחינתה עשתה הכל לבדה, מבלי לבקש עזרה מבניה גם כשקשה לה מבחינה פיזית ומבחינה רגשית (היא אלמנה). לבנים נח במצב הקיים – האם עושה ביביסטר לילדיהם, במהלך השבוע ניתן לקפוץ לאמא לאכול בלי כל התראה מוקדמת, בסופי שבוע הארוחות המשפחתיות מתקיימות אך ורק אצלה, הם רבים עם נשותיהם ותיכף מתקשרים לאמא… הכאב בכתף העלה את הצורך בחישוב מסלול מחדש של מערכת היחסים בין האם וילדיה. לאחר מספר מצומצם של טיפולים נעלם הכאב בכתף.

  גבר בן 45 סבל מכאבי בטן בלתי מוסברים. הטיפול העלה את התובנה כי הכאב נובע מחוסר הצלחתו לתפיסתו במקום עבודתו. הבחור נשלח לרילוקיישן להודו מכיוון שנחשב לעובד מצטיין וניהל את עובדיו ביעילות ובהצלחה רבה. בהודו בשל הבדלי התרבויות הוא לא הצליח להוביל את צוות העובדים המקומי אל השגת התוצאות הרצויות והנדרשות. מה שהובילו לתחושת תסכול נוראית אשר התפרצה בכאבי בטן ובאינסומניה (נדודי שינה). הטיפולים כוונו להקלת הסמפטומים הפיזיים ולמציאת פתרון ישים ולשביעות רצונו.

  באילו מחלות ניתן לטפל באמצעות פראניק הילינג?

  פראניק הילינג מיועד לכולם – תינוקות, ילדים, נשים בהריון, נשים מניקות ומבוגרים.

  כאבים כרוניים, מיגרנות, זירוז תהליך ההחלמה וההתאוששות מניתוחים, חום גבוה אצל ילדים, בעיות בדרכי הנשימה, טחורים, דלקות עיניים, דלקות ונוזלים באוזניים דלקות גרון, לחץ דם גבוה, אינסומניה, מצוקות רגשיות כדוגמאת לחץ, מתח, חרדה ודיכאון.

  תינוקות רבים אשר סבלו ממחלת הפה והגפיים (טלפיים), מחלה “סיוט” כפי שמגדירות אותה האמהות, החלימו במהירות לאחר מספר טיפולים. עבור מחלה זו לרפואה הקונבנציונלית אין מענה מלבד המלצה לשתיית חלב עיזים לא מפוסטר.

  הגוף שלנו מדבר איתנו חשוב ללמוד להקשיב לו ולהבין אותו, לאפשר לאנרגיית הפראנה לזרום בצורה הרמונית בגוף וכך לשמור על אורך חיים בריא.

  אלונה בן ארי

  מטפלת אנרגטית רגשית, מורה ומטפלת בשיטת פראניק הילינג, אלונה היא הנציגה הרשמית והיחידה בישראל של ארגון פראניק הילינג העולמי.
  אלונה מאבחנת את המקור הרגשי אשר הוביל להופעת המחלה/ הכאב בגוף הפיזי. ובעזרת תהליכים רגשיים, אנרגטיים ורוחניים, מסייעת לשנות את אותן מחשבות ורגשות האחראיים להופעת הכאבים/ המחלות, כדי להשיב את בריאותנו.


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!