פנג שואי לבריאות – איך הבית משפיע על הבריאות שלנו

feng-shuתארו לעצמכם תזמורת עם כלי נגינה מגוונים: בית, דיירי הבית, השפעות של זמן, וכולם יחד שותפים ליצירה של צלילים המתנגנים בהרמוניה.

רוב האנשים מתייחסים לבית כאל קירות ויש אף המתייחסים לחיות או לצמחים כיצורים נחותים מהם. אך הגיע זמן להבין שאנרגיה מבוטאת בצורות שונות, נראות ובלתי נראות לעין וכל  הצורות הללו שותפות לרקמה אנרגטית אחת, שאם נכיר בה, נוכל להיעזר בה לריפוי ואיזון.
יועצי פנג שואי נפעמים שוב ושוב מהידע המרתק והשימושי החיוני לבחירה של בית בריא, תכנון ועיצוב.

חדרי הבית והקירות, באמצעות כיווני המצפן, חוברים למגנטיות שכולנו חלק ממנה.
לכל אזור בבית יש השפעה על כל אחד מדיירי הבית באופן אישי, בהתאמה להשפעות של מיקום וכיוון בבית ובסביבתו.
פנג שואי מאפשר לראות מהם אזורי הבריאות והחולי בבית, כיצד אברי הגוף השונים מתחזקים ונחלשים בחדרי הבית ואיך זה משפיע על כל אחד מבני הבית באופן שונה
ניתן גם לראות את הקשר בין המפה האסטרולוגית לבריאות, ואיך זה משתקף בבחירת הבית והשהיה בחדרים השונים.

מהם גורמי המחלה והיחס לבריאות וחולי, לפי הפנג שואי?

הטבע כולו וגם האדם שואפים לאיזון כל העת. זהו מהות היין והיאנג, שהאחד לא קיים מבלעדי השני והם שואפים לנקודת האיזון כל העת.
גם ביהדות אומרים ״בוחן כליות ולב״, והכוונה לשילוב שבין האש (לב) למים (הכליות) לפי הסינים. אלו הם שני היסודות החשובים ביותר לפי המטפיזיקה הסינית.
וכשהאדם נמצא באמצע המאבק הזה- זהו שדה קרב. ומחלות צצות.

האם אפשר למנוע זאת לגמרי ? לא. המחלה איננה עונש! היא מתנה שהגוף מוציא החוצה ומתנקה. וכמו שהתינוק בן יומו בוכה כדי לשרוד, כך שומר הגוף על כח החיים באמצעות הוצאת המחלה ועל ידי כך ממריצה המחלה את הגוף להתחדש. חשוב להוציא ולא לשמור בפנים.

זוהי גישה קצת יוצאת דופן , אני יודעת, אבל הכאב הנפשי הוא חזק יותר מכל כאב פיזי. לכן, ההמלצה לאדם היא ״לחבק״ את המחלה ולזרום איתה. הוא בהחלט לא חייב לאהוב אותה, אבל עליו לקבלה ואז הדרך להירפאות נפתחת.
אין טעם להיות קורבן ולהתמלא ברחמים עצמיים, אלא יש לקבל את ה”יש״ ולא את ה״אין״.

אף אחד מאיתנו אינו מאוזן, ממש כמו שהטבע לא מאוזן ותמיד שואף לאיזון. המאבקים נמצאים סביבנו כל העת וההתמודדות עם המחלה מחזקת אותנו ולא מחלישה אותנו.
אנו לא מושלמים ולעולם לא נהיה מושלמים , הכי יפה זה החוסר שלמות ! אנו יין ויאנג בריקוד אינסופי – הוא נקבל את זה ונחזק את החוסר שלמות. זה כל היופי.

נקודה למחשבה!

שרונה פומס

מנחה, יועצת ומנהלת את "ביה'ס לפנג שואי" - מרכז ייעוץ והכשרת מומחים. יועצת פנג שואי, אסטרולוגית ומומחית למטאפיסיקה הסינית. היחידה בארץ בעלת דיפלומה מהאקדמיה המקצועית למטאפיזיקה סינית בראשותו של ג'ואי יאפ (מלזיה) ומהבודדות בעולם שהוכשרה אצל יותר מ-12 מומחים בין-לאומיים. בעלת רקע בעיצוב פנים ומזה כ8 שנים חברה הנהלה ב"אגודה הישראלית לפנג שואי". בבעלותה בית הספר הוותיק לפנג שואי בו היא מלמדת מזה שנים רבות. בית הספר מכשיר מומחים, יועצים ומורים בתחום. מנחה, מרצה, מעבירה סדנאות ליועצי פנג שואי ולקהל הרחב.


טיפים ומאמרים נוספים:

המדריך המלא לירידה במשקל!