כתמי עור – איך נוכל להבהיר אותם? טיפולים חדשים עם תוצאות נפלאות

 • כתמים על עור הפנים מהווים תופעה אסתטית שמטרידה נשים רבות.  לא תמיד הם מזיקים אך יוצרים מראה וצבע עור שאינו אחיד ומראה מבוגר. כשגוון עור הפנים אחיד העור נראה חלק יפה וצעיר. משום כך נשים וגברים מעוניינים בהבהרת הכתמים.

  www.freedigitalphotos.net | By graur codrin

  www.freedigitalphotos.net | By graur codrin

  הבשורה המשמחת היא שישנו טיפול חדש ואפקטיבי שמשיג תוצאות יפות. אבל לפני כן, כמה מילים על הכתמים.

  רוב כתמי העור קשורים בחשיפה לשמש: נמשים, כתמי גיל וכתמי הריון. נמשים הם הכתמים השטחיים ביותר, והם נוצרים מעלייה בפיגמנטציה בתאי האפידרמיס. לעומתם, כתמי הגיל, המכונים גם `כתמי כבד` בגלל צבעם, הם עמוקים יותר ונוצרים באזורים שנחשפו במשך שנים לשמש.

  טיפולים חדשים שעושים עבודה נפלאה להבהרת כתמים

  מדובר בסדרה של 4 טיפולי פילינג ממוקדים להבהרת כתמי העור, הפילינג מורכב מתערובת של חומצות המקלפות את הכתמים בשילוב עם חומרי הבהרה. הפילינג הזה חודר לעומק העור ובשילוב עם חומרי ההבהרה מאיץ באופן משמעותי את הבהרת הכתמים.  בין טיפול אחד לשני יש להמתין בין 7-10 ימים.

  מכיון שהפיגמנט קיים בתא יש צורך בהמשך תחזוקת התוצאות בבית עם חומרים מבהירים. חשובה מאוד ההימנעות מחשיפה לשמש (יציאה לשמש רק עם קרם עם מקדם הגנה).
  הכתמים הקלים ביותר להסרה הם נמשים וכתמי שמש, שבהם הצטברות הפיגמנט נותרת בשכבה העליונה של העור, הכתמים הקשים יותר להבהרה הם הכתמים התורשתיים. 

  וכמה מילים על מסנני קרינה ועל חשיבותם:

  שימוש עיקבי במסנני קרינה עם רכיבים המגנים נגד קרינת UVA, הוא קו ההגנה הראשון נגד פיגמנטציה. השימוש העיקבי והמוקפד במקדם הגנה, כשלעצמו, מקנה לנו תיקון כלשהו כמו גם הגנה מנזק עתידי. שום דבר אחר שנעשה במלחמתנו בפיגמנטציה איננו חשוב יותר מזה.  יש להשתמש בקרם בעל מקדם הגנה SPF 15 לפחות, שימוש בקרמי הבהרה  ללא שימוש במקדם הגנה, הוא בזבוז זמן ועלול לגרום ליותר נזק מתועלת.  בכל מקרה בתהליך הבהרת הכתמים וגם מחוץ למסגרת תהליך זה חייבים להשתמש בקרם הגנה ולא ליזום חשיפות ארוכות לשמש.

  הטבה מיוחדת לקוראות “מה חדש”

   טיפול הבהרת כתמי עור
  מחיר מלא: 320 ש”ח לטיפול. לארבע טיפולים: 1280 ש”ח
  מחיר לאחר הנחה: 270 ש”ח לטיפול. לארבע טיפולים: 1080 ש”ח
  למימוש ההטבה לחצי כאן להורדת השובר

  לשאלות והתייעצות, כיתבו לי.

  יום נפלא

  דפנה אורן - קוסמטיקאית

  דפנה אורן - קוסמטיקאית

  קוסמטיקאית מומחית לעור הפנים


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!