איך המחשבה שלנו יוצרת את המציאות שלנו?

 • זוכרים את הסרט ״הסוד״?

  למעלה מ – 300 מיליון איש ברחבי העולם צפו בסרט הזה או קראו את הספר.

  המסר העיקרי בסרט היה להסביר לנו בצורה פשוטה איך המחשבה שלנו יוצרת את המציאות שלנו, לטוב ולרע, ואיך כל אחד מאיתנו יכול ליצור לעצמו את המציאות שהוא רוצה בחיים בעזרת מחשבות וגישה חיובית.

  אבל אחת הבעיות שהייתה להרבה אנשים היא מה לעשות עם הידע הזה בפועל ביום יום. 

  הרבה מאוד אנשים שכן צפו בסרט והבינו את התוכן נותרו עדיין עם פער מאוד גדול ברמת היישום ולא הצליחו להכניס את זה לחיי היומיום, ולעשות שינוי אמיתי.

  בדיוק בגלל זה, כדאי לדעת שאחד המנטורים המפורסמים שהופיע בסרט “הסוד”, הגיע לישראל בשנה שעברה להעביר סדנה בנושא ״מדע ההתעשרות״, שאגב, ספר זה הוא הבסיס לסרט המפורסם…

  למנטור הזה קוראים בוב פרוקטור.

  יכול להיות ששמעתם את השם, ויכול להיות שלא, בוב פרוקטור הינו מנטור בינלאומי מפורסם, איש עסקים בעל ניסיון רב אשר כבר למעלה מחמישים שנה ( הוא בן 79!) מלמד אנשים איך ליצור את המציאות שהם רוצים, בכל תחום בחיים.

  אחד הדברים המרכזיים שבוב מדבר עליו בסדנא הוא היישום של כל התובנות האלה בחיים. בסדנא הוא נותן כלים מעשיים, פשוטים וקלים ליישום שכל אחד יכול להתחיל להטמיע אותם כחלק משגרת החיים ובצורה כזו שתביא לשינוי אמיתי.

  ניתן לצפות בקטעים מצולמים של בוב מהסדנא שהעביר בישראל, עם תרגום לעברית. זוהי הזדמנות ללמוד ישירות מבוב בעצמו את הדרך ליצירת מציאות ואת ההגדרה שלו לנוסחה המדויקת להתעשרות.

  את סדרת וידאו הידאו הזו הפיק עוז קורן, שהיה ממארגני הסדנא של בוב בארץ. הסדרה הזו למעשה משלבת קטעים מתוך הסדנה של בוב, הסברים מפורטים וגם כמה ראיונות עם אנשים שמשתמשים בחוקי ״מדע ההתעשרות״ בהצלחה גדולה!

  לצפייה בסדרה צריך ללחוץ כאן:

  getting rich

  בהצלחה!

  מערכת האתר

  "מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
  עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!