מה הקשר בין האוטו שלך לבריאות שלך? מסר מההומאופתית שני פולק לחיים בריאים יותר.

 • http://www.freedigitalphotos.net/ | By tiverylucky

  http://www.freedigitalphotos.net/ | By tiverylucky

  תארי לעצמך שאת נוסעת באוטו שלך בדרך לעבודה בבוקר .
  זה יום יפה, את מרוצה שלמרות שהיה בוקר קצת לחוץ בארגונים, עדיין הספקת לצאת בזמן ולא תאחרי. את מהרהרת בכל מיני דברים שתעשי מיד כשתגיעו לעבודה והנה לפתע נדלקה נורה אדומה באוטו. תוך כדי נהיגה, ליבך מתחיל להלום בבהלה, את מהר מנסה להיזכר, מה בדיוק זה אומר ומה ההשלכות ומה אני עושה עכשיו???
  ראשך מתחיל לקדוח – אוי זו מנורת השמן, חסר שמן באוטו! אין לי פה שמן, אין תחנה קרובה ואני ממש ממש ממהרת, אסור שאגיע מאוחר היום, יש לי מלא דברים לעשות והבוס יכעס ויהיו עיכובים… למה זה קורה דווקא עכשיו???
  את עוצרת רגע בצד וטרמפיסט מתקרב אליך, מציע עזרתו, הוא מבין את המצב שנקלעת אליו והוא אומר: “יש לי פתרון מעולה בשבילך”, מצביע על חוט חשמל קטן ואומר לך לחתוך אותו.
  את חותכת והנה הנורה נכבתה!
  את נושמת לרווחה… מצוין, הנורה כבתה, זה סימן שאגיע לעבודה שלי בזמן ולא אאחר!
  את מודה לאיש הנחמד שעזר לך. הוא מרגיש מאוד מרוצה מעצמו, כי הוא בסה”כ אדם טוב שנורא אוהב לעזור, ואת אפילו לוקחת אותו טרמפ ומורידה אותו על הדרך מבלי להתעכב וממשיכה לעבודה.
  בהמשך היום את כבר שוכחת לגמרי מהמקרה וחוזרת הביתה.

  והנה עובר זמן מה ואת שוב בדרך לעבודה, ממהרת כהרגלך והאוטו מתחיל להשמיע קולות משונים ונכבה.
  “אוי לא! עכשיו אני באמת בצרות צרורות ואני אפילו לא יודעת מה הבעיה. צריך לחכות לגרר שיפנה למוסך, אאבד את כל הבוקר בטיפול באוטו”.
  הגעת למוסך, המוסכניק שלך מודיע שהמנוע נהרס ויש שורה של תיקונים יקרים שצריך לעשות כדי להחזיר את האוטו למצב טוב.

  עכשיו בואי נקביל את האוטו אליך – את בדרך לעבודה, מלאה במתחים של כל מיני עניינים לא פתורים בפנים, שבגללם לא ממש ישנת טוב בלילה, ומרוב מהירות גם בקושי הספקת להכניס משהו לפה בבוקר. ופתאום – כאב ראש. חזק. פועם. מציק.
  “זו כבר פעם שלישית השבוע, אין לי זמן לזה, חייבת להיות ממוקדת היום, לא יכולה להתעכב, אוף למה זה קורה דווקא לי?”
  את עוצרת ברמזור וטרמפיסט מבקש שתקפיצי אותו על הדרך. הוא שואל מה שלומך ואת אומרת “היה יכול להיות יותר טוב, כאב ראש פטישים, לא יודעת איך אעבור את היום הזה”.
  מיד הוא, שאוהב מאוד לעזור, שולף מתיקו חפיסת כדורים לשכוך כאבים ואומר לך – “זה מציל אותי תמיד, יעביר לך את כל הכאב מהר מהר ותוכלי להמשיך את היום כרגיל”.
  את מודה לו מקרב לב, לוקחת כדור אחד ועד שאת מגיעה לעבודה, את מרגישה כבר ממש טוב.
  ולמחרת שוב כאב ושוב כדור, ואחר כך חוזר שוב מאוחר יותר, והנה תדירות הכאבים עולה, זה כבר כמעט כל יום, ומתפתחת לך בעיה בעיכול כי הכדורים, שהרי עשויים מחומרים כימיים מזיקים, מרעילים את הכבד שלך. את מנסה להפסיק אבל את כבר לא יכולה בלי, הכאב בלתי נסבל.

  הסימפטום (כאב, תופעה, מחלה) הוא כמו הנורה האדומה באוטו שלך.
  כשאת מנתקת את עצמך מהגוף בצורת טשטוש והעלמת הסימפטום, את מאבדת את הקשר עם הדרך של הגוף לסמן לך שמשהו אינו כשורה.
  יחד עם זאת, הגישה שלי אינה קיצונית ואני חושבת שזה בסדר להיעזר נקודתית, כל עוד יש הקשבה לסימפטום. למשל: אם כואב לי הראש, אנסה קודם כל לשאול למה הוא כואב. אם אני מבינה את הסיבה – עייפות, מתח, רעב – אני מנסה לראות אם יש דרך שאני יכולה להשתחרר מוקדם יותר, או להקל על עצמי היום, לנוח יותר, לאכול בזמן הקרוב.
  אם הכאב הוא בלתי נסבל אז אפשר לקחת משכך, אבל לא להמשיך לרוץ את היום כפי שתכננתי, אלא להוריד הילוך ולתת לעצמי את מה שהגוף ביקש, מתוך הבנה שזה שהכאב אינו שם (ניתוק חוט החשמל של אור הנורה האדומה), הבעיה (למשל החוסר בשמן) עודנה קיימת.

  אדם שמתחזק את האוטו שלו כראוי ופונה לטיפולים בזמן, חווה פחות הפתעות לא נעימות, בטווח הארוך משלם פחות, כי לא מתדרדר למצבים קשים, מתפקד ויותר אפקטיבי בחייו.

  אז לסיכום – אם את סובלת מבעיה שחוזרת שוב ושוב , אם את מעוניינת להפחית שימוש בתרופות כימיות מזיקות – אל תכבי את הנורות לפתרון זמני ושטחי. בואי לטיפול הומאופתי טבעי, שמרפא מן השורש בעיות בריאותיות ומביא לריפוי קבוע ואמיתי.

  שני פולק - הומאופתית מוסמכת

  שני פולק RCHom, הומאופתית מוסמכת


  טיפים ומאמרים נוספים:

  המדריך המלא לירידה במשקל!