מהו ריפוי בצליל והמלצה חמה על פסטיבל “צלילים מרפאים”

מוסיקה מעוררת בנו רגשות, מרטיטה את המים בתאים שלנו ומלווה כל אספקט של החיים. המוסיקה מעוררת בנו השראה, מרפאת את הנפש ונוגעת בלב.

נושא הריפוי באמצעות צליל, או ריפוי באמצעות תדרים (קול, אור, תת קולי, אולטרה אור) הולך עם הרוח האנושית יד ביד משחר ההיסטוריה.

בכל התרבויות, השאמאנים או הכוהנים או הכמרים היו עושים שימוש בצלילים, מוסיקה ומילים באינטונציות מסויימות, כמו גם מנטרות , על מנת לגרום לחולה להקלה במצב, או לקהל מאזינים להגיע לקתרזיס.

אם הולכים אחורה, לתחילתה של רפואת התדרים, הרי שהמוסיקה היא הגורם המשמעותי ביותר והמשפיע ביותר על מצב בריאותנו ומצב רוחנו. יתר על כן, אפילו עד היום, מוסיקה הייתה ונשארה הגורם המשמעותי ביותר והמשפיע ביותר על מצב רוחנו.

העולם נברא בצליל ” ויאמר ה’ יהי אור, ויהי אור”.

מאז רויאל ריימונד רייף, שהיה חוקר וממציא אמריקאי, וחקר את הנושא, ולמרות ההתעלמות של המדע הציבורי מאופני הריפוי האפשריים באמצעות תדרים, חלה פריחה בתחום רפואת התדרים.

ניתן למצוא במדינות כמו ברה”מ לשעבר, ארה”ב, סין ועוד, מכשירים שונים העשויים לאבחן ואף לפתור בעיות בריאותיות שונות.

מכל המטפלים הבכירים בתחום ניתן לשמוע שכוונת המטפל, חשובה לא פחות מהטכניקה של הטיפול. כך גם בתרבויות עתיקות, כוונת השאמאן ונקיון תודעתו, הינם חלק משמעותי לפחות כמו הטכניקה בשימוש.

גם בארץ יש העוסקים בריפוי בצלילים ורצינו להמליץ לקוראים על האירוע המרכזי בתחום הזה, הפתוח לקהל הרחב –  פסטיבל צלילים מרפאים.

זוהי השנה השישית שבה מתקיים הפסטיבל, שבו נאספים לא מעט מוסיקאים מהארץ ומהעולם, ומאחדים אותם לארוע מיוחד של סופ”ש קסום בפארק של טבע ומים זורמים.

הצלילים נקראים צלילים מרפאים וכוונתם החיובית של המוזיקאים להשפעה באמצעות המוסיקה שלהם, מורגשת עם כל צליל ותו.

פסטיבל צלילים מרפאים מגיש לקהל מוסיקה שנבחרה בקפידה, גם מוסיקה רקידה וגם רגועה, שעושה ממש טוב, מוסיקה שמתאימה לכולם, אפילו לילדים, עם אומנים מחו”ל וכמובן מהארץ, עם מתחם ילדים מושקע, מתחם טיפולים, סדנאות – תרפיה בקול, שירה מדיטטביבית, יוגה בתנועה, ריקודי עמים, נגינה בקערות קריסטל ועוד… המון מרחב ירוק ובעיקר במות של הופעות חיות עם מוסיקאים הבאים במטרה להעביר ריפוי.

זהו פסטיבל ייחודי בנוף הישראלי. אין דיג’יי, אין טראנס ואפשר לישון בלילה, בלי שמוסיקה רועשת תפריע לשינה. לא שהמוסיקה מפסיקה, פשוט היא ממשיכה במעגלי שירה אקוסטיים לתוך הלילה.

אנו שמחים להמליץ על הפסטיבל ולכל המעוניינים ניתן ללחוץ כאן למידע נוסף.

ניתן לרכוש כרטיסי כניסה לפסטיבל במחירים נוחים.
יש מחיר מיוחד למשפחות עם ילדים, והכניסה עד גיל 12 חינם.

ויש לנו עוד הפתעה בשבילכן: הנחה מיוחדת למנויות מה חדש!
לפירוט המחירים ולרכישת כרטיסים לחצו כאן

music

מערכת האתר

"מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


טיפים ומאמרים נוספים:

המדריך המלא לירידה במשקל!