מטפלת אנרגטית מסבירה מדוע אנחנו חולים בחורף?

שאלתם את עצמכם פעם, למה אנשים נוטים יותר לחלות בחורף מאשר בקיץ?

הגוף הפיזי שלנו מורכב משני חלקים; הגוף הפיזי הגלוי והגוף הפיזי הבלתי נראה, הידוע גם בשם גוף אנרגטי.

הגוף האנרגטי בעצם פועל כתבנית לגוף הפיזי, והוא הסיבה לכך שהגוף הפיזי חי ובריא. משמעות הדבר היא שאם גוף האנרגיה מוסר, הגוף הפיזי הופך להיות רק מסת גוף, ללא חיים.

צורת הגוף הפיזי נקבעת על ידי גוף האנרגיה. זו הסיבה, שלמרות שנים רצופות של מטבוליזם, צורת הגוף הפיזי נשארת זהה לאורך כל החיים.

אם הגוף האנרגטי פגום, כך גם הגוף הפיזי פגום, דבר המתבטא בחולשה, בכאבים ובמחלות פיזיים ונפשיים.
בדיוק כמו שהגוף הפיזי בנוי מאיברים – ידיים, רגלים, ראש, עיניים וכו’, לגוף האנרגטי יש מרכזים אנרגטיים שמקבלים אנרגיה מהסביבה ודואגים להפיצה לכל מקום בגוף.

הגוף שלנו זקוק לאנרגיית הפראנה לביצוע כל התהליכים החיוניים שלנו, החל מהפיזי ביותר, ועד לעדין ביותר. בכל היבטי התפקוד שלנו הגופניים, הרגשיים, הנפשיים והרוחניים. קימיים מספר מקורות עיקריים מהם הגוף האנרגטי מקבל פראנה: שמש, אוויר, אדמה, מים ואוכל. ככל שכמות הפראנה בגוף היא רבה יותר כך אנו בריאים יותר, בריאות אשר מתבטאת בכל היבטי החיים – הפיזי, הרוחני, הנפשי, הרגשי, המנטלי והאנרגטי.

בחורף אנחנו דואגים להתלבש חם, מגנים על הגוף מפני קור. אוכלים מזונות מסויימים כדי לשמור על חום הגוף ועל תחושה חמימה.
אבל מה קורה עם יתר הגופים שלנו?
מה קורה עם הגוף האנרגטי?
איך אנחנו שומרים עליו בריא בחורף?

בחורף הרבה אנשים נוטים לחלות לא רק בגלל שינויי מזג האוויר, אלא גם בגלל שכמות הפראנה מהשמש ומהאוויר פוחתת. לכן אנשים רבים מרגישים חלשים רגשית ופיזית, איטיים יותר, אולי אפילו קצת עצלות. בנוסף עולה הרגישות להידבקות בחידקים, וירוסים ומחלות.

אז מה עושים?

מגדילים ומעצימים באופן מודע את כמות הפראנה המתקבלת מהאוויר ומהאדמה.
נמצא כי בשעות היום כמות הפראנה באוויר גדולה מאשר בלילה.

רוצה לדעת עוד על הגוף האנרגטי וכיצד לשמור עליו בריא?
היכנסי ללינק הבא וקבלי את ארבעת הסודות לשמירה על גוף אנרגטי בריא – https://lp.vp4.me/rkaq

אלונה בן ארי

מטפלת אנרגטית רגשית, מורה ומטפלת בשיטת פראניק הילינג, אלונה היא הנציגה הרשמית והיחידה בישראל של ארגון פראניק הילינג העולמי.
אלונה מאבחנת את המקור הרגשי אשר הוביל להופעת המחלה/ הכאב בגוף הפיזי. ובעזרת תהליכים רגשיים, אנרגטיים ורוחניים, מסייעת לשנות את אותן מחשבות ורגשות האחראיים להופעת הכאבים/ המחלות, כדי להשיב את בריאותנו.


טיפים ומאמרים נוספים:

המדריך המלא לירידה במשקל!