הכיני גופך לקיץ – אימוני כושר, עיצוב וחיטוב מותאמים במיוחד לנשים

הכיני גופך לקיץ

freedigitalphotos.net | By stockimages

הקיץ כבר ממש פה, הימים הולכים ומתארכים והבגדים הולכים ומתקצרים. בדור של האמהות שלנו נשים היו מכסות את הרגליים – שלא יראו את הורידים ומכסות את הידיים – שלא יראו את הזרועות המדולדלות. והס מלהזכיר הליכה לים עם בגד ים.

בדור שלנו הכול עוד יותר מוקצן: אידיאל היופי הנשי הוא של רזון קיצוני, גוף שאף אישה אמיתית לא יכולה להשיג, בטח שלא אחרי גיל 35 ו/או לידה אחת לפחות.

נכון שאנחנו מודעות יותר ומתרגלות אהבה עצמית ובטחון עצמי ולומדות לאהוב את גופנו כמו שהוא, אבל לפעמים אנחנו מגלות שבאמת השמנו קצת ואין סיבה להשלים עם זה. כמאמר האמרה הידועה: “אלוהי, תן לי את הכוח לשנות את מה שביכולתי לשנות, את הכוח לקבל את מה שאין ביכולתי לשנות ואת התבונה להבחין בין השניים”. ובמקרה של השמנה, רפיון של הגוף כתוצאה מהתדלדלות השרירים או עייפות שנובעת מישיבה מרובה וחוסר בפעילות גופנית – זה לגמרי בידיים שלנו ולגמרי ביכולתנו לשנות. אהבה עצמית אין פירושה הזנחה.

כיום תחום הרפואה מכיר יותר ויותר בהבדלים בין נשים לגברים, ובצורך להתאים עבור נשים פרקטיקות רפואיות שונות.

בסטודיו C מתמחים בכל ההיבטים המיוחדים לגוף האישה:

  • אימון מותאם במיוחד לנשים מבחינת אופי השיעורים. הרבה קצב, תנועה, כיף וביחד.
  • תרגילים לאימון קבוצות שרירים שחשובות במיוחד לבריאות האישה, כגון: רצפת האגן.
  • חיטוב איזורים “מועדים לפורענות” – בטן, ישבן, ירכיים. זוהי השמנה שאופיינית יותר לנשים.
  • אימון לנשים בהריון ולאחר לידה – האימון מותאם לשינויי הגוף בזמן ההריון ולחיטוב וחיזוק לאחר הלידה. יש גם שירות בייביסיטר בחינם כדי שתוכלי לפנות לך זמן לעצמך 🙂
  • התעמלות בונה עצם
  • תכנית דיאטה ואימון מותאמים במיוחד לנערות ואפילו לילדות – דגשים מיוחדים שחשוב לשים לב אליהם בגילאים הקריטיים האלה. תורם לשיפור הדימוי העצמי ולגדילה בריאה.

לפרטים על מבצעים מיוחדים לחצי כאן >>

מערכת האתר

מערכת האתר

"מה חדש?" מגזין בריאות שמעניין נשים!
עדיין לא רשומה? לחצי כאן להרשמה


טיפים ומאמרים נוספים:

המדריך המלא לירידה במשקל!