גמילה מעישון – איך להפסיק לעשן בטיפול אחד ממוקד?

www.freedigitalphotos.net | By gameanna

www.freedigitalphotos.net | By gameanna

כל אחד שמעשן יודע שזה מסריח, ושיש אנשים שזה ממש דוחה אותם. כנראה שגם מישהו במשפחה או אחד החברים מעיר לגבי זה. מן הסתם יש ריח רע מהפה למי שמעשן (גם אם אף אחד לא אמר לו את זה…)

הרבה מעשנים מוצאים את עצמם חושבים על ההפסקה הבאה ומרגישים שהם מאבדים שליטה על החיים. שלא לדבר על הבריאות, הקושי לנשום, שכבר לא עולים בקלות במדרגות כמו פעם, על הזדקנות העור, כל מיני מחלות חס וחלילה ושיעול שחוזר כל פעם מחדש.

וכל זה בגלל הסיגריות!

אנשים תמיד שואלים אותי: “איך את מצליחה לגרום למישהו להפסיק לעשן אחרי טיפול אחד?”

זה מה שאני עונה להם: זהו טיפול אחד, ממוקד ואינטנסיבי, טיפול אישי, אחד על אחד. בטיפול, המעשן עובר תהליך. בתחילת התהליך הוא לא מאמין שהוא יצליח להפסיק לעשן, אבל בסופו של התהליך הוא מבין ומאמין שזה אפשרי גם עבורו. זוהי פריצת הדרך של הגמילה שלו, כאשר הוא מבין שזה אפשרי להפסיק.

בנוסף, כחלק מהטיפול הוא מקבל כלים מעשיים שיוכל להיעזר בהם והוא מכיר ביכולת שלו לעשות את זה בעצמו.

מהניסיון שלי כמעשנת כבדה לשעבר וכמטפלת שמלווה מעשנים, אני יודעת שלא צריך לסבול בגלל שמפסיקים לעשן.

אז איך מתחילים?

באים לפגישה ראשונה איתי, ללא תשלום וללא כל התחייבות מצד המעשן. מטרת הפגישה הראשונה היא להכיר את המעשן,  לדעת מהם הרגלי העישון שלו, לדעת האם הוא ניסה בעבר להפסיק לעשן ומה היו הקשיים שלו?
בעקבות הפגישה הראשונה אפשר להתאים טיפול אישי עבורו לגמילה מעישון.

לתאום פגישה אישית עם איילת בן ארי יש ללחוץ כאן ולהשאיר פרטים »

איילת בן ארי - מטפלת בהתמכרויות

מטפלת מוסמכת לגמילה מהתמכרויות. מעשנת "כבדה" לשעבר, עוסקת למעלה מ 6 שנים בגמילה מעישון. מתמחה בטיפול מהיר וממוקד, אחד על אחד, בעל אחוזי הצלחה גבוהים מאד, גם בקרב מעשנים שניסו להיגמל בעבר בדרכים אחרות.


טיפים ומאמרים נוספים:

המדריך המלא לירידה במשקל!